سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / افاضلی:سوء مدیریت بدترین اتفاق سال ۹۳ بود

افاضلی:سوء مدیریت بدترین اتفاق سال ۹۳ بود

افاضلی:مضر و همچنین بد مدیریت بدترین اتفاق سال شمسی ۹۳ بود

کارشناس فوتبال در خصوص عملکرد فوتبال کشورمان در سال شمسی ۹۳ گفت: از دو منظر فنی و همچنین مدیریتی می‌توانیم فوتبال کشورمان را ارزیابی کنیم.

3060115 488 افاضلی:سوء مدیریت بدترین اتفاق سال 93 بود
هومن افاضلی، در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: در لیگ ۹۳ از لحاظ کیفیت بازی‌ها و همچنین رشد فنی تیم‌ها پیشرفتی نداشتیم ولی باید توجه داشت در معرفی بازیکنان جوون به فوتبال کشورمان نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری داشتیم.

افاضلی در ادامه عنوان کرد: فوتبال کشورمان از لحاظ مدیریتی سال شمسی خوبی را پشت‌سر نگذراند باشگاه‌ها دچار معضلات اقتصادی و مالی بودند و همچنین در بلاتکلیفی به سر می‌بردند مشکل پهناور و بزرگ ما مدیریتی می باشد.

او همچنین تصریح کرد: شهروندان و مردم شهر کشورمان امسال با فوتبال ملی آشتی کردند تیم ملی دستاوردی که باعث تحول پهناور و بزرگ در فوتبالمان می شود را بدست نیاورد.

کارشناس فوتبال در خصوص مهمترین و همچنین بدترین اتفاق فوتبالی در سال شمسی ۹۳ گفت: حضور ایران در جام جهانی و همچنین بهترین اتفاق سال شمسی ۹۳ و همچنین مضر و همچنین بد مدیریت در فوتبال کشورمان بدترین اتفاق سال شمسی ۹۳ بود.

** بازی با تیم‌های پهناور و بزرگ را به تفعل و فال نیک می‌گیرم

افاضلی در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان با شیلی و همچنین سوئد در ایام عید گفت: به نظرم مسئولان بعد از مدت‌ها موفق شدیم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مناسبی جهت فیفا دی انجام دهند ما به جز دو بازی با برزیل و همچنین روسیه طی سه‌، چهار سال شمسی بهره بری و استفاده مناسب از فیفا دی نکردیم.به هر حال بازی‌های دوستانه با شیلی و همچنین سوئد را به تفعل و فال نیک می‌گیریم.

کارشناس فوتبال در مورد تأثیر بازی‌های تدارکاتی بر روی عملکرد تیم ملی گفت: به روش حتم آن بازی‌ها به روند رشد تیم ملی کمک می‌کند بازی‌های تدارکاتی با سوئد و همچنین شیلی جزو بازی های با کیفیت محسوب می‌می شود.

او همچنین در مورد آنکه تیم‌های سوئد و همچنین شیلی از نفرات اصلی در بازی‌های تدارکاتی بهره بری و استفاده می‌کنند یا نه! تصریح کرد: آن بازی‌ها در زمان فیفا دی برگزار می‌می شود بر آن اساس تیم‌های شیلی و همچنین سوئد با ترکیب اصلی‌شان مقابل ایران بازی‌ خواهند کرد.

افاضلی در مورد ترکیب تیم ملی مقابل سوئد و همچنین شیلی عنوان کرد: ما دو پیشامد جدید در آن خصوص را بایستی و حتما در نظر بگیریم بعضی از بازیکنان تیم ملی در جام جهانی بعدی نمی‌توانند، بازی کنند بر آن اساس کادر فنی بایستی و حتما نفراتی را جایگزین آن اشخاص کنند.

او همچنین در ادامه گفتن کرد: به هر حال کادر فنی بایستی و حتما جهت چند دقیقه هم شده از بازیکنان جوون در بازی‌های تدارکاتی بهره بری و استفاده کنند تا آن هم‌ها به تدریج به ترکیب اصلی راه یابند.

** تیم ملی امید مشکلی جهت صعود به مرحله بعد ندارد

افاضلی در مورد آنکه ناکامی تیم ملی امید بعد از ۴۰ سال شمسی به پایان می‌رسد یا نه، تصریح کرد: بازیکنان با استعدادی که در تیم ملی امید وجود دارند، می‌توانند به تیم ملی امید کمک کنند.

کارشناس فوتبال در مورد ارزیابی‌اش از تیم تیم ملی امید کشورمان گفت: بازی‌های ایران در مرحله مقدماتی آسان می باشد، ولی باید توجه داشت بازی‌ها در مراحل بعدی سخت‌تر می‌می شود.

به نظرم تیم ملی امید بدون هیچ مشکلی از دور مقدماتی صعود می‌کند ولی باید توجه داشت مسئولان بایستی و حتما جهت مرحله نهایی فکری کنند.

او همچنین، در باره ناراحتی کاشانی از بی‌توجهی مسئولان به تیم ملی امید گفت: کاشانی در مدتی که تیم ملی امید را در اختیار داشته، سعی کرده مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات امید را برطرف کند، امیدوارم که ناراحتی کاشانی هرچه سریعتر برطرف می شود.

افاضلی در مورد حضور جهانبخش و همچنین آزمون در تیم ملی گفتن کرد: به نظرم تعامل سه جانبه بایستی و حتما وجود داشته باشد، مسئولان فنی تیم ملی بزرگسالان و همچنین امید بایستی و حتما با یکدیگر صحبت کنند و همچنین مشکل برطرف کنند همچنین به تمایلات دو بازیکن هم برمی‌گردد که دوست دارند در کدام تیم ملی بازی کنند.

او همچنین در مورد ارزیابی‌اش از بعدی فوتبال کشورمان گفتن کرد: به نظرم اوضاع فوتبال ما در سال شمسی جدید هیچ تفاوتی نخواهد کرد، تا هنگام و زمانی که که مسائل مدیریتی را برطرف نکنیم و همچنین تغییر نگرش در مدیریت فوتبال رخ ندهد، فوتبال پیشرفتی نخواهد کرد حکومت بایستی و حتما به فوتبال با یک دید متغایر و متفاوت نگاه کند.

او همچنین در پایان در باره اوضاع خصوصی‌سازی سرخابی‌ها خاطرنشان کرد: به نظرم آن دو باشگاه به قسمت و بخش خصوصی واگذار نمی‌شوند.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5161779/%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%B6%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%A1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82-%D8%B3%D8%A7%D9%84-93-%D8%A8%D9%88%D8%AF
تازه ترین و جدیدترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : افاضلی:مضر و همچنین بد مدیریت بدترین اتفاق سال شمسی ۹۳ بود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *