شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / مقالات / اطلاعیه: استخدامی قوه قضاییه ۹۳

اطلاعیه: استخدامی قوه قضاییه ۹۳

آگهی: استخـدام قوه قضاییه ۹۳

133803 اطلاعيه: استخدامی قوه قضاييه 93

سامان کاریاب,دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی

خبر: استخدامی قوه قضاییه ۹۳
خبر ۱۸ شهریور ۹۳ استختام : دهه اول مهر؛ زمان ثبت‌ نام آزمون قضاوت ۹۳
رییس مرکز جذب و آزمون قوه‌ قضائیه گفت که امسال نیز برای جذب عمومی قضات آزمون برگزار می‌شود.
علیرضا عالی‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، افزود: زمان ثبت نام برای کمپانی در آزمون قضاوت ۹۳ به اقطعا ل زیاد دهه اول مهر است.
وی اظهار کرد: برگزاری آزمون برای جذب عمومی قضات نیمه دوم آبان ماه است.
عالی پناه در مورد تعداد قضات جذب شده در آزمون سال قبل اینکه در آزمون پیش رو چه تعداد قاضی جذب دستگاه قضایی خواهند شد گفت که در حال حاضر در این زمینه آمار دقیقی ندارم.
خبر ۹ فروردین ۹۳ – جهت رویت وهله دوم اعلام نتایج با کد رهگیری وارد سامانه اعلام نتایج شوید

خبر ۲۹ اسفند ۹۲ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه دردهه سوم اسفند ماه
نتایج اولیه آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه دردهه سوم اسفند ماه اعلام می شود.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این آزمون نتایج اولیه آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه همزمان در همه کشور از طریق پایگاه اینترنتی www.modiriat.org از ۲۱ اسفند ماه ۹۲ قابل دریافت است .
معاون اداری مالی دادگستری استان فارس با اعلام این خبرافزود: داوطلبان با وارد کردن کد رهگیری می توانند نسبت به دریافت نتایج اولیه آزمون اطلاع اقدام نمایند.
حبیب میرزاد افزود: در نتایج اولیه اسامی سه مساوی ظرفیت اعلام می گردد که بعد از طی شدن مراحل گزینشی و مصاحبه های علمی اسامی ۴۱۳ نفر جهت جذب در کادر اداری دادگستری استان فارس اعلام خواهد شد.
گفتنی است آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در استان فارس همزمان با همه کشور با حضـور بیش از ۱۳ هزار نفر شرکت کننده در روز ۱۱ بهمن ماه برگزار گردید.
خبر ۲۷ اسفند ۹۲ – نتایج وهله دوم پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۹۲ قوه قضائیه از روز شنبه مورخ ۹ / ۱ /۱۳۹۳ و از طریق همین وبسایت با استفاده از کد رهگیری قابل ر ویت خواهد بود.
خبر ۲۶ بهمن ۹۲ – صدور مجوز استخدامی ۳ هزار قوت قراردادی در قوه قضائیهعاون اداری و مالی قوه قضائیه به صدور مجوز تبدیل وضعیت ۳ هزار قوت قراردادی به پیمانی در قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: سه آزمون برای کمبود قوت آدم ی در قوه قضائیه در نظر گرفته شده است.کهزادی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی قوت آدم ی در ۱۱ بهمن جاری، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۱۰ هزار نفر برای جذب ۵ هزار ۵۰۰ نفر در قوه قضائیه ثبت‌نام کردند.معاون اداری و مالی قوه قضائیه سهمیه گیلان از جذب نیروهای فوق را ۱۷۲ نفر ذکر کرد یادآور شد: گزینش استان گیلان افراد معرفی شده را جذب نماید .وی تعداد نیروهای استخدامی نامبرده را به غیر از خانواده شهدا دانست و اظهار کرد: تعداد ۳ هزار نفر راننده و قوت خدماتی با برگزاری آزمون در قوه قضائیه به‌کارگیری می‌شوند.*جذب سالانه ۸۰۰ نفر قاضی در کشورکهزادی با بیان اینکه سالانه تعداد ۸۰۰ نفر کارآموز قاضی بوسیله قوه قضائیه جذب می‌شوند، تصریح کرد: قوه قضائیه پشتوانه تمام اهداف برای رشد گسترش جامعه است مردم باید به این قوه امیدوار باشند.
خبر ۱۲ بهمن ۹۲ -آ زمون استخـدام قوه قضاییه دیروز ۱۱/۱۱ برگزار شد.

برای نقد سوالات ازمون از تمام دوست ها درخواست می شود سوالات را در نظرات قرار دهند جواب های درست را بیابند

پیش از این وقت برگزاری آزمون ۲۷ دی ماه اعلام شده بود که به علت همزمانی با امتحانات دانشگاه‌ها زمان برگزاری آزمون استخدامی قوه قضائیه به ۱۱بهمن ماه تغییر یافت.
معاون اداری مالی دادگستری استان کرمان گفت: امسال ۴ هزار ۹۴۴ نفر برای احراز ۲۶ رشته شغلی در دادگستری استان کرمان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
امیرحسینی خاطرنشان کرد: داوطلبان تا ۱۰ بهمن ماه می‌توانند با مراجعه به وب سایت WWW.modiriat.org با مصرف از کد رهگیری شش رقمی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.
وی تأکید کرد: آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری کرمان با همموسیقی ی‌های انجام شده با دانشگاه آزاد اسلامی در پنج حوزه و دانشکده چمران در دو حوزه در شهر کرمان برگزار می‌شود.
معاون اداری مالی دادگستری استان کرمان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *