سه شنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۳۹۸
خانه / سياسي / اطرافیان احمدی‌نژاد خود را به تجاهل زده‌اند / قلب مردم از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است

اطرافیان احمدی‌نژاد خود را به تجاهل زده‌اند / قلب مردم از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است

اطرافیان احمدی‌نژاد خود را به تجاهل زده‌اند / قلب مردم از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است

93 10 86 اطرافیان احمدی‌نژاد خود را به تجاهل زده‌اند / قلب مردم از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه قلب مردم ایران از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است، گفت: اطرافیان احمدی‌نژاد که با نامه‌نگاری دست به تطهیر وی می‌زنند، یا خود را به تجاهل زده‌اند و یا از قلوب و افکار مردم بی‌اطلاعند.
 
عوض حیدرپورشهرضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد و تلاش برای تطهیر  سابقه و عملکرد وی در دولت نهم و دهم، گفت:‌ اخیرا این فرد گفته است که احمدی‌نژاد در دل مردم جای دارد، اما به نظر من این افراد خبری از دل پردرد مردم ندارند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قلب ملت ایران از بابت بی‌قانونی‌ها و بدرفتاری‌های احمدی نژاد و اطرافیانش آزرده است، افزود: احمدی‌نژاد در دوران ریاست خود به‌ویژه در دولت دهم موضعگیری‌های تأسف باری را در برابر رهبر معظم انقلاب گرفته بود.

وی افزود:‌ از طرف دیگر در اظهارات اخیر یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد آمده است که رئیس جمهور دولت دهم هیچ وقت در مقابل ولایت قرار نگرفت، که به نظر من این اظهارات به هیچ وجه صحیح نبوده و تنها برای تطهیر سابقه و عملکرد احمدی‌نژاد است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: احمدی‌نژاد در دوران ریاست خود با وجود اطلاع از نظر رهبر معظم انقلاب، مشایی را به عنوان معاون اول خود انتخاب کرد، همچنین وی بعد از این موضوع اقدام به خانه‌نشینی کرد، که این اقدامات یک نوع مقابله جدی با رهبر معظم انقلاب بود.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: به نظر من اطرافیان احمدی‌نژاد که با نامه‌نگاری دست به تطهیر وی می‌زنند، یا خود را به تجاهل زده‌اند و یا از قلوب و افکار مردم بی‌اطلاعند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام عارف و سکوت‌ لاریجانی!

به گزارش نامه‌نیوزو روز قدیم محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *