جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / علمي پزشكي / اضطراب و نگرانی از والدین به فرزندان منتقل می شود

اضطراب و نگرانی از والدین به فرزندان منتقل می شود

اضطراب و همچنین نگرانی از والدین به فرزندان منتقل می می شود

به به گفته مهر، تحقیقات جدید پژوهشگران دانشگاه ویسکانسین نشان می دهد که نگرانی و همچنین اضطراب پیشامد جدید ای می باشد که می تواند از پدر و همچنین مادر به فرزندان منتقل می شود و همچنین کودکان آن هم را به ارث ببرند.

بسیاری از شهروندان و مردم شهر اغلب دچار اضطراب می شوند و همچنین به دنبال علت اصلی آن هم خواهند بود. علت ساخته یا ایجاد آن مساله پدر و همچنین مادر می باشند.

تحقیقات جدید نشان می دهد در صورتی که پدر و همچنین مادر دچار اضطراب و همچنین نگرانی شوند آن مساله را به کودکان خود منتقل می سازند.

محققان دانشگاه ویسکانسین امریکا در تحقیقات جدید خود دریافتند که چگونه یک مدار مغز بیش فعال، سه حوزه مغزی را از نسلی به نسل دیگر منتقل می سازد و همچنین ممکن می باشد که مرحله ای جهت توسعه اضطراب و همچنین افسردگی را در فرد ساخته یا ایجاد کند.

دکتر «ند کالین»، بررسی کننده و پروهشگر آن تیم بررسی، در آن ارتباط و رابطه می گوید: «بیش فعالی آن سه حوزه مغز از تغییرات مغز به ارث برده می می شود که به روش مستقیم با خطر زندگی همراه با اضطراب و همچنین افسردگی مرتبط می باشد.»
آن تیم تحقیقاتی، پژوهش ها و همچنین آزمایش هایی مرتبط با آن موضوع را بر روی ۶۰۰ میمون انجام داده و همچنین دریافتند که در حدود ۳۵ قسمت و بخش از تنوع گرایش های شبه نگرانی و همچنین اضطراب را می قدرت با توجه به سابقه خانوادگی توضیح داد.

http://migna.ir/vdcjo8et.uqe8izsffu.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : اضطراب و همچنین نگرانی از والدین به فرزندان منتقل می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *