سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / از آرزوی سوپور شدن تا تکیه برصندلی پارلمان شهری

از آرزوی سوپور شدن تا تکیه برصندلی پارلمان شهری

از آرزوی سوپور شدن تا تکیه برصندلی پارلمان شهری

علیرضا دبیر متولد ۲۵ شهریور ۱۳۵۶ در تهران در محله سیزده آبان شهرری می باشد. او همچنین فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در مقطع دکتری مدیریت منابع انسانی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شهری تیم فرهنگی و اجتماعی باشگاه خبرنگاران، علیرضا دبیر متولد ۲۵ شهریور ۱۳۵۶ در تهران در محله سیزده آبان شهرری می باشد. او همچنین فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در مقطع دکتری مدیریت منابع انسانی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

قهرمان کشتی ایران زمین که پایبند به اصول و همچنین سنت های شیرین ازدواج ایرانی می باشد می گوید: ازدواج ما خیلی سنتی برگزار شد بعد از انجام صحبت های ابتدایی و اولیه  ۴۸ ساعت بعد به عقد هم در آمدیم و همچنین اکنون شامل یک پسر ۸ ساله و همچنین یک دختر۵ ساله هستم.

در ادامه سین و همچنین جیم تیم فرهنگی و اجتماعی باشگاه خبرنگاران، مروری بر مشخصات فردی و همچنین حرفه ای علیرضا دبیر خواهیم داشت.

سین: با پخت و پز و آشپزی میانه خوبی دارید؟  غذای مورد علاقه تو چیست؟

جیم: پخت و پز و آشپزی و همچنین پختن را در حد درست کردن تخم مرغ بلدم و همچنین غذای مورد علاقه ام قرمه سبزی می باشد.

سین: فصل مورد علاقه؟

جیم: تابستان. به دلیل آنکه خاطرات خیلی خوبی از آن فصل دارم، هم کار می کردیم و همچنین هم آنکه تعطیل بود و همچنین از مدرسه هم خبری نبود.

  

سین: رنگ و همچنین میوه مورد علاقه؟ 

 جیم: آبی آسمانی و همچنین سبز روشن. به دلیل آنکه  میوه خیار رو اکثرا و بیشتر دوست دارم و همچنین آن میوه  معده پر کن می باشد و همچنین از خوردن غذای اضافی جلوگیری می کند.

سین: موزیک گوش می‌دهید؟ موسیقی مورد علاقه تو چیست؟ 

جیم: بله، اکثرا و بیشتر آهنگ های همایون شجریان، چاوشی، بنیامین و همچنین مداحی خیلی دوست دارم و همچنین کلا گوش دادن به موزیک رو دوست دارم هنگام و زمانی که تو ماشین هستم حتما رادیو پیام رو گوش میدم. خوشحالم از آن بحث و داستان که اینقدر توانمند در حوزه موسیقی داریم که اکثر جوانان ایرانی به آن موسیقی های وطنی که در چهارچوب خواهند بود گوش می دهند و همچنین آن اتفاق خیلی خوبیه.
3243526 248 از آرزوی سوپور شدن تا تکیه برصندلی پارلمان شهری

سین: یکی از شیطنت های دوران کودکیتان را تعریف کنید؟

 جیم: بچه خیلی شیطونی بودم بچه شیطون معمولا دعوا میکنه، حرف گوش نمیکنه میره بیرون همش توی کوچه و همچنین خیابون پرسه میزنه. هر شیطنتی که بگید در دوران کودکی انجام دادم ولی به مرور زمان اتوماتیک وار سن که بالا میره تاثیرش رو روی اخلاق میگذاره. هیچ وقت یادم نمیره  یکبار یکی از معلم ها به خاطر شیطنتی که سر کلاس انجام دادم منو از تخته سیاه آویزون کرد ولی اینقدر من شیطون بودم میخندیدم که معلم از رو بره.

اون موقع ها مثل الان نبود و همچنین نمیخوام بگم که خوب بود یا بد بود میگن چوب معلم گله هر کی نخوره بایستی و حتما حتما آن کتک رو بخوره … الان خیلی خوب شده.  

سین: در کودکی به چه شغلی علاقه مند بودید؟

 

جیم: دوست داشتم خلبان بشم حتی توی یه سنی دوست داشتم سوپور بشم. زیرا و به درستی که آدم های خیلی زیاد زحمت کشی خواهند بود، نه تنها من خیلی از ماها به زندگی آن اشخاص حسرت میخوریم که اینقدر حلال خور خواهند بود و همچنین خوب زندگی میکنند و همچنین اینقدر خداوند تبارک و تعالی دوستشون داره.  اون موقع ها هنگام و زمانی که ازم می پرسیدن دوست داری چه کاره بشی میگفتم دوست دارم سوپور بشم البته خیلی هم دوست داشتم فوتبالیست بشم زیرا و به درستی که بابا مربی فوتبال بود.

سین: تیکه کلام تو چیست؟ 

جیم: یا علی

سین: در صورتی که قرار باشه ۵ روز تنها باشید کجارو انتخاب می کردید؟ 

جیم:  تهران رو خیلی دوست دارم به همین دلیل مطمئنا خونه رو انتخاب می کردم بطوریکه خانمم دائما گلایه میکنه از آنکه چرا تا تعطیل میشی بیرون نمیای ولی در صورتی که بخوام خارج از تهران برم واقعا دوست داشتم می رفتم کربلا. 

سین: عضو فیسبوک هستید؟

جیم: عضو فیسبوک نیستم، زیرا و به درستی که فرصت چرخش توی اینترنت رو ندارم.

سین: در کارهایتان چگونه آدمی هستید؟

جیم: اصولا آدمی هستم که سعی میکنم بگیرم زیرا و به درستی که توی کشتی معمولا زیر میگرفتم در کارها هم معمولا حمله کننده هستم البته نه، به آن معنا که دعوایی باشم بلکه سعی میکنم کاری رو که به من محول میشه سریع جلو ببرم و همچنین زود جمعش کنم.

سین: اهل قهر کردن هستید؟ 

جیم: خیر، اصلا.

سین: نقطه ضعف تو چیست؟

جیم: از دروغ متنفرم و همچنین در صورتی که متوجه بشم کسی به من دروغ گفته آن هم اعتمادی که به شخص مقابل داشتم از بین میره.

سین: چند سیم کارت دارید؟

جیم: ۲ تا سیم کارت دارم که سیم کارت اول خط فردی یا شخصی خودم هست و همچنین حدود ۱۴ ساله که دارم و همچنین سیم کارت دوم رو در شورا به من دادن.

سین: قرمز یا آبی؟

 جیم: واقعا برایم هیچ فرقی نداره اکثرا و بیشتر طرفدار تیمی هستم که مربی و همچنین بچه های اون تیم زحمت کش باشن و همچنین خوب بازی کنن و همچنین با شخصیت در زمین ظاهر بشن.

و همچنین واقعا برام فرقی ندارند، البته زیرا و به درستی که هر دو تیم تیم های خوب و همچنین محبوب تهرانی محسوب میشن و همچنین پر طرفدار خواهند بود دوستشون دارم و همچنین غصه هر دو تیم رو میخورم حتی شده در جایی دوست داشتم که در مسابقه برنده میدان باشن یا برعکس در جایی دوست داشتم ببازن هنگام و زمانی که نگاه میکنم با تیم جوانی بازی میکنن که اون تیم انگیزه بسیاری جهت بردن داره و همچنین خوب بازی میکنه فارغ از رنگ ها بایستی و حتما ملاک عملت آن باشه که حق با چه کسی هست و همچنین آن هم رو دنبال کنی. ولی قبل از هر چیزی آن دو تیم آبروی شهرستان تهران خواهند بود و همچنین امیدوارم که هر چه زودتر وصعیتشون بهتره بشه.

سین:تا چه مقدار و اندازه تو زندگیتون گذشت دارید؟ 

جیم: روی آن بحث و داستان بایستی و حتما خیلی کار کنم. میگن بزرگی هزینه داره هر کی میخواد پهناور و بزرگ بشه بایستی و حتما هزینه اش را پرداخت کنه حالا به هر طریقی که شده و همچنین الکی نیست که آن بزرگان ما اینقدر پهناور و بزرگ خواهند بود جهت بزرگی خیلی هزینه دادن حالا ابن هزینه تنها مادی نیست و همچنین من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن میکنم در آن باره خیلی عقب هستم و همچنین بایستی و حتما خیلی تلاش کنم.

سین: آیا تا حالا آن احساس براتون پیش اومده طرف مقابل از رفتار تو سوءاستفاده کرده؟ 

جیم: بله، متاسفانه در صورتی که بخواهی جلوی آن مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کردن رو بگیری فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن میکنن داری خودتو براشون میگیری دقیقا داستان ملانصرالدین و همچنین پسرش هست. ولی حرف دلم هستش هر کاری که بخواهی انجام بدی توش یه حرفی هست.

سین: هنگام و زمانی که تو زندگی به بن بست می رسید اولین چیزی که به ذهنتون می رسه؟ 

جیم: من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن میکنم هر کسی که به یه مشکلی میرسه که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن میکنه نمیشه حلش کرد بهتره بره کربلا. ولی در کل من سعی میکنم که اون مشکل رو به یه پیشامد جدید تغییر پیدا کردن کنم چرا که به نظر من مشکل رو نمیشه حل کرد و همچنین دائما ماندگار می باشد ولی باید توجه داشت جهت پیشامد جدید میتونی به راحتی راه حل پیدا کنی حالا ممکن می باشد که زمان بر باشه ولی بالاخره برطرف میشه و همچنین اینجا آن هم گذشتی که سوال کردید خیلی به درد میخوره.

سین: مهمترین و همچنین تکراری ترین نصیحتی که پدرتون کرده چی بوده؟ 

جیم: من خیلی بابایی هستم روزی چند بار با هم تلفنی صحبت میکنیم که چی خوردم، چه کار میکنم به همین دلیل در صورتی که دو روز با پدرم تماس نگیرم گلایه میکنن چرا تماس نگرفتی. پدرم زیاد منو نصیحت نمیکنن زیرا و به درستی که تمام حرف ها و همچنین نصیحت های پدرانه ای رو که بایستی و حتما میکردند قبلا انجام دادند و همچنین من هم سعی کردم همه اون پندهارو آویزه گوش کنم.

فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردی یه روزی به آن جایگاه برسید؟ خودم واقعا دنبال جایگاه نبودم ولی افرادی که در اطرافم بودن دائما به مادرم میگفتن آن بچه استعداد بسیاری داره حتی یادم هست در دوران کودکی دوستانم از نظر سنی از من چند سالی بزرگتر بودن و همچنین مادرم مرا پیش یه علم پزشکی جدید در نازی آباد برد که بچه من مشکل روانی داره زیرا و به درستی که همش با بچه های بزرگتر از خودش دوست میشه یادم هست دکتر حدود ۲۰ تا ۲۵ دقیقه با من صحبت کرد و همچنین بعدشم به مادرم گفت خانم بیایید دست بچتونو بگیرید بچه تو هیچ مشکلی نداره و همچنین اکثرا و بیشتر از سنش میفهمه. واقعا دنبال کسب جایگاه نبودم و همچنین شاید به دلیل حرف هایی که میزدم شنیده میشد. 

سین: اولین مدال ملی که کسب کردید چه احساسی داشتید؟ 

جیم: مسابقات کشوری جوانان و نوجوانان در سال شمسی ۷۰ بود که در کشور اول شدم هنگام و زمانی که آمدم منزل دیدم سر کوچه جهت من پلاکارد زدن باورتون نمیشه اینقدر من خجالت کشیدم رفتم به دوتا از دوستانم گفتم زود برید پلاکاردهارو بیارید پایین. خیلی خوشحال بودم ولی واقعا خجالت کشیدم الانم در صورتی که جایی جهت بازدید میرم میبینم که  دوستان نسبت به من خیلی محبت دارن و همچنین بنر نصب میکنن ناخوش و غمگین میشم زیرا و به درستی که من که نیامدم خودم رو نشون بدم.

سین: از نظر تو تعهد بهتره یا تخصص؟ 

جیم: هر دو چرا که تعهد و همچنین تخصص مکمل هم هستن. ولی معتقدم که تعهد حتما بالاتر از تخصص می باشد آدمی که متعهد نباشه در صورتی که تخصص داشته باشه به درد نمی خوره و همچنین آن خیلی مهم می باشد.

سین: دوست دارید با چه کسی مصاحبه بشه که تا حالا  نشده؟ 

جیم: سوال های سختی می پرسید، اصولا افرادی که کمتر جلوی تلویزیون  و همچنین کمتر در دسترس خواهند بود رو آدم اکثرا و بیشتر دوست داره ببینه ولی ولی آدم هایی که در حوزه ورزش، هنر، فرهنگ و همچنین سیاست موفق بودند رو بایستی و حتما صحبت عام شان را در تلویزیون ببینیم و همچنین صحبت خاصشان رو در کتابها بخوانیم. 

سین:چی شد سر از شورا در آوردید؟ 

جیم: ۲۸ سالم بود و همچنین با وجود آنکه رشته تحصیلی و همچنین رساله دکترای من در آن حوزه می باشد ولی حقیقتا نمی خواستم وارد آن حوزه بشم. میخواستم ریاست فدراسیون کشتی بشم ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که رفتم جهت ثبت نام نگذاشتند و همچنین به من گفتند که تو جوون هستید و همچنین به درد آن حوزه نمی خورید و همچنین با وجود آنکه حوزه تخصصی من بود قبول نکردند.  و همچنین در سال شمسی ۸۵ در انتخابات شوراها شرکت کردم و همچنین اکنون با گذشت ۹ سال شمسی در خدمت شهروندان و مردم شهر عزیزم هستم.

سین: دوست داشتید الان بجای آنکه در شورا بودید نماینده مجلس بودید؟ 

جیم: نه، نمایندگی در شورا را اکثرا و بیشتر دوست دارم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم اثر بخشی ام در شورا اکثرا و بیشتر می باشد البته هنوز آنطور که خودم از خودم توقع دارم نیست و همچنین با وجود آنکه نمایندگان مجلس خیلی زیاد زحمت میکشند ولی روحیه من با نمایندگی در مجلس جور در نیاید.

سین: هنگام و زمانی که کلمه های زیر را می بینید یاد چه چیزی می افتید؟ 

جیم: شورا: کار فکری تیمی

کشتی: عشق

روزنامه نویس و خبرنگار: می خندد و همچنین می گوید؛ نه، میترسم. روزنامه نویس و خبرنگار هم فرصت و همچنین هم تهدید

پسر: امیرحسین

بامحبت ترین فرد: اول پدرم، بعد مادر و همچنین همسرم

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5221300/%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D8%B1%D8%B2%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%A7-%D8%AA%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : از آرزوی سوپور شدن تا تکیه برصندلی پارلمان شهری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *