شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / سياسي / ارزیابی مشاور روحانی از تغییرات صدا و سیما

ارزیابی مشاور روحانی از تغییرات صدا و سیما

ارزیابی مشاور روحانی از تغییرات صدا و سیما

9310 11m1960  ارزیابی مشاور روحانی از تغییرات صدا و سیما

«حسام الدین آشنا» امروز(سه شنبه) در جریان بازدید از سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی در گفت و گوی اختصاصی درباره انتصاب پیمان جبلی به عنوان معاونت خبر صدا و سیما و ارزیابی درباره تغییر نام این معاونت افزود: در سال های گذشته صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نقش بی بدیلی در ارایه اطلاعات مورد نیاز، ارایه جهت گیری هایی سیاسی و مدیریت افکار عمومی بر عهده داشته است.

وی اظهار داشت: هنگامی که آقای دکتر سرافراز مسوولیت صدا و سیما را بر عهده گرفتند، مهمترین سوال در مورد این سازمان بیش از آنکه درباره معاونت سیما یا معاونت های دیگر سازمان صدا و سیما باشد، در حوزه معاونت سیاسی بود.

**جبلی به رویکرد خبری اعتقاد دارد
مشاور فرهنگی رییس جمهوری تاکید کرد: انتصابات قبلی آقای دکتر سرافراز نشان داد ایشان به حرفه ای گرایی، پاکدستی و انصاف در انتصابات مدیریتی کاملا متعهد هستند.

آشنا ادامه داد: در مورد معاونت سیاسی اتفاق بسیار مهمی رخ داد و آن هم تغییر نام و عنوان معاونت سیاسی به معاونت خبر بود، خود این تغییر عنوان، نشان از تغییر رویکرد دارد، به این معنا که سیاست، محور اخبار نخواهد بود، بلکه داشتن ماهیت خبری، ملاک اصلی برای انتشار اخبار در سازمان صدا و سیما خواهد بود.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری توضیح داد: این رویکرد که ارزش های خبری، ملاک جمع آوری و انتشار خبر قرار گیرد به انتصاب کسی که هم این شناخت را داشته باشد و هم این اعتقاد و توانایی را داشته باشد، نیاز داشت. 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام عارف و سکوت‌ لاریجانی!

به گزارش نامه‌نیوزو روز قدیم محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *