چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ارتباط چاقی نوجوانی با سرطان روده

ارتباط چاقی نوجوانی با سرطان روده

ارتباط چاق شدن نوجوانی با سرطان روده

%name ارتباط چاقی نوجوانی با سرطان رودهبه به گفته ایسنا، بر اساس مطالعات اخیر، جوانان و نوجوانان مبتلا به اضافه وزن دو برابر اکثرا و بیشتر در معرض ابتلا به سرطان روده خواهند بود و همچنین آن رقم در جوانان و نوجوانان چاق بالاتر می باشد. «صندوق تحقیقات سرطان جهان» ارتباط و رابطه بین سرطان و همچنین چاق شدن را قوی می‌داند و همچنین سرطان روده را به عنوان سومین سرطان شایع در جهان معرفی کرده که هر سال شمسی یک میلیون و همچنین ۴۰۰ هزار مورد جدید ابتلا به آن هم به گفته می‌می شود. مهندسین و متخصصین تاکید دارند که مصرف گوشت قرمز فرآوری شده و همچنین چربی شکمی با خطر ابتلا به سرطان روده مرتبط می باشد.

در آن بررسی کردن نزدیک به ۲۴۰ هزار مرد سوئدی جهت مدت ۳۵ سال شمسی مورد مطالعه قرار گرفتند که در شروع ۱۶ تا ۲۰ سال شمسی سن داشتند. اکثریت آن اشخاص وزن طبیعی داشتند ولی باید توجه داشت ۶٫۵ قسمت و بخش دچار اضافه وزن بوده و همچنین یک قسمت و بخش چاق بودند.
به به گفته شبکه خبری بی‌بی‌سی، در آن بررسی کردن مشخص شد اشخاص مبتلا به چاق شدن ۲٫۳۸ برابر اکثرا و بیشتر احتمال دارد به تومورهای سرطان روده مبتلا شوند. در واقعیت و حقیقت ارتباط و رابطه آشکاری بین چاق شدن دوران نوجوانی و همچنین خطر ابتلا به سرطان روده در سال شمسی‌های آتی زندگی وجود دارد و همچنین چاق شدن یکی از فاکتورهای خطرزا در بروز آن نوع از سرطان می باشد.

http://migna.ir/vdcgnq9w.ak9qu4prra.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ارتباط چاق شدن نوجوانی با سرطان روده

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *