شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / ارائه دروس علوم‌شناختی در دانشگاه‌های کشور

ارائه دروس علوم‌شناختی در دانشگاه‌های کشور

ارائه دروس علوم‌شناختی در دانشگاه‌های کشور

از سوی ستاد توسعه علوم و همچنین فناوری‌های شناختی معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری فرصت حضور در واحد اختیاری مرتبط با حوزه علوم و همچنین فناوری‌های شناختی جهت دانشجویان کارشناسی در دانشگاه‌های معتبر کشور فراهم شد.

به نقل از ایسنا، ترویج، آموزش و همچنین گسترش پژوهش‌های حوزه علوم شناختی یکی از اولویت‌های اصلی ستاد توسعه علوم و همچنین فناوری‌های شناختی معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری می باشد. آن ستاد جهت آشنایی، جذب اساتید و همچنین همچنین دانشجویان نخبه به حوزه علوم و همچنین فناوری‌های شناختی اقدام به حمایت از ارائه درس علوم شناختی به صورت واحد درسی اختیاری به دانشجویان رشته‌های مرتبط در دانشگاه‌های برتر کشور می‌کند.

هدف از ارائه آن درس، افزایش آشنایی دانشجویان با علوم اعصاب و همچنین شناختی افزایش می باشد.

در آن راستا ستاد توسعه علوم و همچنین فناوری‌های شناختی معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری به منظور پشتیبانی از مدرسان آن دوره حمایت‌هایی را انجام می‌دهد شامل «در مراحل نخست آن درس می‌تواند در یک دانشگاه بعنوان دانشگاه میزبان ارائه کرده و همچنین دانشجویان بقیه دانشگاه‌ها بصورت مهمان شرکت کنند»، «ارائه واحد درسی در بهمن ماه و همچنین مهر ماه هر سال شمسی تحصیلی خواهد بود»، «عنوان درس با توجه به ماهیت رشته‌های هدف متغایر و متفاوت خواهد بود».

بر اساس آن نقل از، عناوین دروس با توجه به هر رشته عبارت از «رشته‌های روانشناسی: درس روانشناسی شناختی»، «رشته‌های علم پزشکی جدید: آشنایی با مبانی علوم شناختی» و همچنین «رشته‌های مهندسی و همچنین فنی: آشنایی با مبانی علوم شناختی و همچنین مدل‌سازی شناختی» می باشد.

http://migna.ir/vdcaa0ne.49nma15kk4.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ارائه دروس علوم‌شناختی در دانشگاه‌های کشور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *