چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ارائه درمان جدید برای زوال عقل

ارائه درمان جدید برای زوال عقل

ارائه درمان جدید جهت زوال عقل

به به گفته ایسنا، آن فرآیند درمانی موسوم به «تحریک مغز»، پیش‌تر در نواحی از دنیا جهت درمان شرایط عصبی مانند رعشه یا دیستونیا به کار رفته بود؛ از نشانه ها و علائم آن شرایط می‌قدرت به انقباض عضلات و همچنین اسپاسم اشاره کرد.

دانشمندان سنگاپوری دریافتند می‌قدرت از تحریک عمیق مغز جهت افزایش رشد سلول‌های مغزی بهره بری و استفاده کرد که آن موضوع، تاثیرات و همچنین اثرات مضر زوال عقل را تسکین داده و همچنین حافظه بلندمدت و همچنین کوتاه‌مدت را ارتقا می‌بخشد. آن بررسی نشان داده می‌قدرت با تحریک‌کردن قسمت و بخش جلویی مغز که دخیل در حفظ حافظه می باشد، و همچنین با بهره بری و استفاده از مقادیر ریز الکتریسیته، سلول‌های جدید مغزی یا نورون‌ها را شکل داد.

افزایش سلول‌های مغزی، اضطراب و همچنین افسردگی را کاهش می‌دهد، یادگیری را ارتقا داده و همچنین شکل‌گیری حافظه و همچنین حفظ آن هم را تقویت می‌کند.

یافته‌های آن بررسی فرصت‌های جدیدی جهت ارائه راهکارهای درمانی نوین جهت بیمارانی ارائه می‌دهد که به دلیل شرایط مرتبط با زوال عقل مانند آلزایمر و همچنین حتی پارکینسون، از کاهش حافظه رنج می‌برند.
از دست‌رفتن حافظه در اشخاص پیرتر، نه تنها مشکلی شایع و همچنین جدی می باشد، بلکه نشان‌دهنده نشانه ها و علائم کلیدی زوال عقل می باشد. از هر ۱۰ فرد شصت‌ساله، دست کم یک تن در سنگاپور از زوال عقل رنج می‌برد و همچنین آن موفقیت می‌تواند راه را جهت درمان آن بیماران هموار کند. جزئیات آن مطالعه در مجله eLife ارائه شد.

http://migna.ir/vdcdxx0s.yt0z56a22y.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : ارائه درمان جدید جهت زوال عقل

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *