جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / اختلالات روانی احتمال بروز سردرد عصبی را افزایش می‌دهد

اختلالات روانی احتمال بروز سردرد عصبی را افزایش می‌دهد

اختلالات روانی احتمال بروز سردرد عصبی را افزایش می‌دهد

به نقل از میگنا مهیار مهین شفیعی متخصص مغز و همچنین اعصاب در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تصریح کرد: سردرد عصبی یکی از مهمترین انواع سردرد می باشد، که ممکن می باشد به دلایل و همچنین عوامل محیطی، شغلی و همچنین غذایی بروز کند.
او همچنین با گفتن آنکه نشستن طولانی مدت به ویژه در حالت ناراحتی خطر ابتلا به سردرد عصبی را افزایش می‌دهد،تاکید کرد:خواب ناکافی و همچنین مصرف کم مایعات و همچنین همچنین آلرژی به بعضی از مواد غذایی نیز می‌توانند خطر سردرد عصبی را تا حد قابل ملاحظه‌ای افزایش دهند.

مهین شفیعی تاکید کرد: اختلالات روحی و همچنین روانی به ویژه استرس، افسردگی و همچنین اضطراب،احتمال بروز سردردهای عصبی را حدود ۳۰ قسمت و بخش افزایش می‌دهد.

او همچنین یادآور شد:سردردهای عصبی در اغلب موارد از ناحیه پشت سر شروع می‌می شود و همچنین به قسمت‌های جلویی گسترش می‌یابد و همچنین البته ممکن می باشد تمام سر را گرفتار کند.
مهین شفیعی افزود: در پس نتیجه آن می شود که ابتلای فرد به سر درد عصبی ممکن می باشد عضلات ناحیه گردن، شانه و همچنین فک گرفته شوند که آن دردناکی ممکن می باشد تا چند ساعت ادامه یابد و همچنین بعد از گذشت چند ساعت بهبودی، دوباره آن عضلات دردناک شوند.

http://migna.ir/vdcfjcd0.w6d1magiiw.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : اختلالات روانی احتمال بروز سردرد عصبی را افزایش می‌دهد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *