چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ابداع درمان جدیدی برای میگرن

ابداع درمان جدیدی برای میگرن

ابداع درمان جدیدی جهت میگرن

به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، محققان دانشگاه ایالتی نیویورک که آن درمان را ابداع کرده اند نتایج مطالعه خود را در نشست سالانه انجمن مداخلات رادیولوژی ارائه دادند. آن درمان شامل تزریق چهار قسمت و بخش لیدوکائین به ناحیه گانگلیون(ganglion) می است و خواهد بود.گانگلیون یاخته های پشت حفره بینی می باشد که به شدت با ابتلا به میگرن ارتباط دارد.

کنت مانداتو که مسوول نمایش آن مطالعه می باشدگفته استسردردهای میگرنی یکی از شایع ترین بیماری های ناتوان کننده در آمریکا می باشد که هزینه و همچنین عوارض جانبی مصرف داروهای آن هم نیز طاقت فرسا می باشد. او همچنین با اشاره به آن که نتایج آزمایش آن درمان بر روی بیماران نوید قسمت و بخش می باشدگفته استتزریق لیدوکائین به ناحیه گانگلیون به عنوان یک دکمه تنظیم کننده جهت مدار میگرن مغز عمل می کند. سردرد های میگرنی به صورت درد های ضربه ای و همچنین تپش دار در نقطه ای از سر توصیف می می شود و همچنین معمولا قستی از مغز را در بر می گیرد.
مدت زمان آن درد بین ۴ تا ۷۲ ساعت می باشد و همچنین زندگی فرد را مختل می کند. معمولا آن اشخاص نسبت به صدا و همچنین نور حساس می شوند و همچنین بیماری آنان با آن دو عامل افزایش می یابد.
رژیم غذایی، استرس و همچنین تغییرات هورمونی در مقدار و اندازه و میزان و همچنین شدت آن بیماری نقش مهمی دارد. طبق آخرین آمار انستیتو ملی سلامت، حدود ۱۰ قسمت و بخش از اشخاص سراسر دنیا به آن بیماری مبتلا خواهند بود و همچنین تعداد مبتلایان زن ۴ برابر مردان می باشد.

http://migna.ir/vdcfeed0.w6d1yagiiw.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ابداع درمان جدیدی جهت میگرن

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *