پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / آمریکا ناتوان در درمان روان پریشی سربازان خود

آمریکا ناتوان در درمان روان پریشی سربازان خود

آمریکا ناتوان در درمان روان پریشی سربازان خود

1724dd646887b0d0e9fe3b989311e9a3 آمریکا ناتوان در درمان روان پریشی سربازان خودنتایج تحقیقات یکی از اندیشکده‌های آمریکایی نشان می‌دهد که ارتش آن کشور تا کنون قادر نبوده می باشد سرویس ها و خدمات درمانی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری وکافی را در اختیار آن هم دست از سربازانی که دربازگشت از جبهه‌های جنگ از اختلالات موسوم به «پی تی اس دی» رنج می‌برند بگذارد.

اندیشکده «رند کورپوریشن» روز پنجشنبه به گفته تحقیقاتی را که روی ۴۰ هزار فرد یا شخص از سربازان مبتلا به اختلالات روانی موسوم به «پی تی اس دی» یا «تنش‌های عصبی پسا حادثه‌ای» انجام داد، نشر یافته شده کرد که بر اساس آن هم تنها و فقط یک سوم از سربازان مبتلا به بیماری‌های روانی از حد اقل سرویس ها و خدمات درمانی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برخوردار بوده‌اند.

در به گفته مذکور نقل شده می باشد که طبق ضوابط درمانی وزارت کهنه سربازان آمریکا، نیروهای مبتلا به آن اختلالات بایستی در فاصله ۸ هفته دستکم در ۴ جلسه روان درمانی شرکت کرده باشند تا بتوانند از توانایی استقاده از داروهای درمانی برخوردار شوند.

«برد کارسون» جانشین موقت دست یار وزارت دفاع آمریکا در مسائل پرسنلی دلیل آن نارسایی‌ها را کمبود کار‌شناسان حرفه‌ای در باره مسائل روانی جهت تامین سرویس ها و خدمات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری درمانی جهت آن سربازان ذکر کرد و همچنین گفته می باشد که وزارت دفاع آمریکا در نظر دارد جهت جبران آن کمبود‌ها به کار‌شناسان غیر نظامی روی بیاورد.

به گفته آن مقام آمریکایی، ارتش آمریکا شمار کار‌شناسان و همچنین مهندسین و متخصصین درمانی خود را از سال شمسی ۲۰۰۹ تا کنون به مقدار و اندازه و میزان ۴۲ در صد افزایش داده و همچنین هم اکنون ۹۲۹۵ فرد یا شخص از آن کار‌شناسان به مداوای بیماران مبتلا به انواع روان نژندی‌ها و همچنین اختلالات عصبی مشغولند.

آن در حالی می باشد که به گفته پژوهشگران اندیشکده رند در فاصله سال شمسی‌های ۲۰۱۲ تا کنون ۸ هزار و همچنین ۲۸۶ فرد یا شخص ازسربازان آمریکایی مبتلا به «پی تی اس دی»، ۲۴ هزار و همچنین ۲۱۵ فرد یا شخص از آن هم‌ها به افسردگی‌های روانی و همچنین ۶ هزار و همچنین ۲۹۰ فرد یا شخص به هر دو آن اختلالات، تشخیص داده شده‌اند.

تحقیقات کار‌شناسان نشان داده می باشد که فاصله یک سال شمسی بعد از باز گشت از جبهه‌های جنگ حساسترین و همچنین خطرناک‌ترین دوره جهت سربازان مبتلا به آن اختلالات بوده و همچنین اکثرا و بیشتر خودکشی‌ها در همین فاصله زمانی اتفاق می‌افتند.

 

      

کلمات کلیدی: سربازان جنگ،اندیشکده‌های آمریکایی

http://migna.ir/vdchq6nx.23nmmdftt2.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : آمریکا ناتوان در درمان روان پریشی سربازان خود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *