یکشنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / اجتماعي / آمادگی شرکت فرانسوی برای سرمایه گذاری، در صنعت گچ سمنان

آمادگی شرکت فرانسوی برای سرمایه گذاری، در صنعت گچ سمنان

آمادگی شرکت فرانسوی جهت سرمایه گذاری، در صنعت گچ سمنان

بیش از ۶۰ قسمت و بخش گچ کشور از معادن استان سمنان استخراج می می شود.

4251570 400 آمادگی شرکت فرانسوی برای سرمایه گذاری، در صنعت گچ سمنانبه نقل از روزنامه نویس و خبرنگار تیم استان های باشگاه خبرنگاران جوون سمنان  مدیر گسترش قسمت و بخش توسعه تجاری شرکت سنت گابین که یک شرکت در اصل فرانسوی با شرکت های زیر مجموعه در سراسر دنیاست، در دیدار با ریاست اتاق بازرگانی ،صنعت، معدن و همچنین کشاورزی استان سمنان گفت : هدف سفرما به سمنان بررسی کردن چگونگی همکاری در قسمت و بخش صنعت گچ سمنان می باشد.
بشاره عمار افزود : جهت آغاز همکاری در تولید انواع فرآورده های صنعت گچ، شرکت سنت گابین آمادگی دارد تا در صورت فراهم بودن باره های مختلفی مانند مجوزهای فعالیت، تامین بودن زیرساختهای آب، برق و همچنین همچنین بررسی کردن روشهای همکاری جهت سرمایه گذاری، در صنعت گچ در سمنان مشارکت کند.
مدیر گسترش قسمت و بخش توسعه تجاری شرکت سنت گابین افزود: امیدواریم بعد از شرایط تحریم ،بتوانیم کمک و همچنین همکاری بیشتری با صنایع ایران داشته باشیم.
مدیر قسمت و بخش گچ معدن شناسی شرکت سنت گابین با توضیح در مورد فعالیت آن شرکت خاطرنشان کرد: شرکت سنت گابین ۳۵۰ سال شمسی پیش با تولید شیشه فعالیت خود را در فرانسه آغاز کرد و همچنین امروز با توجه به شرکت های زیرمجموعه آن شرکت در کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف، ۱۹۰ هزار قوه کار در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف دنیا دارد.
دِیو کِنت با اشاره به تولید انواع مواد ساختمانی ،لوله، شیشه توسط شرکت سنت گابین، افزود: ۲۷ قسمت و بخش از تولیدات آن شرکت در فرانسه، ۴۰ قسمت و بخش در اروپای اروپایی، ۱۴ قسمت و بخش در آمریکای شمالی و همچنین ۵٫۵ قسمت و بخش در آسیا به فروش می رسد.
ریاست اتاق بازرگانی استان سمنان نیز در آن نشست با اشاره به شناسایی ۴۲ ماده معدنی در سمنان از ۷۰ نوع ماده معدنی شناخته شده در ایران،گفت: سمنان از نظر داشتن ذخائر گچ، نمک، زئولیت و همچنین سلستین رتبه اول ایران، در کرومیت رتبه دوم ایران و همچنین در زغالسنگ رتبه سوم ایران را دارد.
علی اصغر جمعه ای به فعالیت حدود ۴۰ شرکت تولیدکننده گچ در استان سمنان اشاره و همچنین خاطرنشان کرد: ذخائر معادن گچ در سمنان از نظر مقدار و اندازه و میزان ذخیره و همچنین کیفیت، بهترین نوع گچ می باشد و همچنین صنعت گچ در استان سمنان آمادگی پذیرش همه نوع سرمایه گذای جهت تولید فرآورده های گچی را دارد.
او همچنین بر وارد شدن فناوری های نوین از سوی سرمایه گذاران خارجی در صنعت گچ تاکید کرد و همچنین گفت : سرمایه گذاران خارجی با وجود تمام امکانات فعالیت، بایستی و حتما فناوریهای نوین وارد ایران کنند و همچنین با رویکرد صادرات محور به سرمایه گذاری در ایران بیندیشند.
او همچنین از اظهار آمادگی سرمایه گذارانی از ترکیه و همچنین آلمان جهت فعالیت در تولید انواع فرآورده و همچنین پنل های گچی در استان سمنان خبر داد و همچنین گفت : آن آمادگی در استان سمنان وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی در صنعت گچ سمنان، سرمایه گذاری ۱۰۰ درصدی داشته باشند و همچنین یا به مشارکت بپردازند.
ریاست اتاق بازرگانی استان سمنان یادآور شد : خش خصوصی و همچنین دولتی در آن استان آمادگی همکاری کامل جهت حضور سرمایه گذاران خارجی با رویکردهای مدنظر را دارد.
گچ استان سمنان به کشورهای عراق، ترکمنستان و همچنین هند صادر می می شود و همچنین استان سمنان شامل بیش از ۲ هزار واحد شامل پروانه فعالیت صنعتی و همچنین معدنی در ۲۴ ناحیه و همچنین شهرک صنعتی می باشد.
انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5530705/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%DA%AF%DA%86-%D8%B3%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86
جدید و تو و تازه ترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : آمادگی شرکت فرانسوی جهت سرمایه گذاری، در صنعت گچ سمنان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *