دوشنبه , تیر ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / وبگردي / آلمانی‌ ها معتبرترین گذرنامه جهان را دارند

آلمانی‌ ها معتبرترین گذرنامه جهان را دارند

آلمانی‌ ها معتبرترین گذرنامه جهان را دارند

|آلمانی‌ ها معتبرترین گذرنامه جهان را دارند از پایگاه خبری ام سی

پس نتیجه آن می شود که یک بررسی کردن جدید نشان می‌دهد که گذرنامه آلمانی، معتبرترین گذرنامه جهان می باشد. شهروندان آلمانی می‌ توانند به ۱۷۷ کشور بدون داشتن ویزا سفر کنند. دارندگان گذرنامه سوئدی در رده دوم جای دارند.

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری ام سی، آلمانی‌ ها معتبرترین گذرنامه جهان را در اختیار دارند. آن گذرنامه به آنها اجازه می‌دهد از به اصطلاح “آزادی سفر” برخوردار باشند. آن آزادی با در نظر گرفتن شمار کشورهایی که شخص می‌تواند بدون مستلزم و نیاز به ویزا به آنها سفر کند یا به هنگام وارد شدن در مقصد در فرودگاه ویزا گرفتن کند، سنجیده می‌می شود.

طبق ارزیابی شرکت “هنلی و همچنین شرکا” که در باره تابعیت و همچنین مهاجرت فعال و همچنین در لندن مستقر می باشد، در حال حاضر ۲۱۸ کشور و همچنین محدوده مرزی در جهان وجود دارند. شهروندان آلمانی از آن میان می‌توانند به ۱۷۷ کشور آزادانه سفر کنند. بعد از آلمانی‌ ها، دارندگان گذرنامه سوئد قرار دارند که از امکان آزادی سفر به ۱۷۶ کشور برخوردارند.

فرانسه‌، فنلاند، ایتالیا، اسپانیا و همچنین بریتانیا به روش مشترک در جایگاه سوم قرار دارند. شهروندان آمریکایی، بلژیکی، دانمارکی و همچنین هلندی با امکان سفر به ۱۷۴ کشور در جایگاه چهارم جای گرفته‌اند.

در آن رده‌ بندی گذرنامه‌ های سومالی، عراق، پاکستان و همچنین افغانستان به عنوان “بدترین گذرنامه‌ های جهان” شناخته شده و همچنین در ته جدول قرار دارند.

طبق ارزیابی آن شرکت چهار کشور موفق به بهبود چشمگیر اعتبار گذرنامه‌ های خود در سال شمسی‌ های اخیر و همچنین بالاکشیدن خود در آن رده‌ بندی شده‌ اند: مجمع‌ الجزایر تونگا (واقع در قاره اقیانوسیه)، جمهوری پالائو (واقع در اقیانوس آرام)، کلمبیا و همچنین تیمور شرقی.

کشور پرتغال نیز با اتخاذ سیاست “ویزای طلایی” که در سال شمسی ۲۰۱۲ به راه افتاد موفق شده اعتبار گذرنامه خود را به طرز قابل توجهی بهبود بخشیده و همچنین در رده ششم معتبرترین گذرنامه‌های جهان قرار بگیرد.

در چارچوب قانون “ویزای طلایی” سرمایه‌ گذاران خارج از اتحادیه اروپا می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری در آن کشور حق شهروندی کسب کنند. دارندگان گذرنامه پرتغالی قادرند بدون مستلزم و نیاز به ویزا به ۱۷۲ کشور سفر کنند.

 

 

 

DW

آلمانی‌ ها معتبرترین گذرنامه جهان را دارند در تاریخ ۲۴ May 2016 | 5:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

karajrasa.jpg

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل |شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *